Ekerler Roses, 1993 yılında Bursanın Kestel ilçesi ve civar bölgelerine çiçekçilik, fidecilik gibi modern tarım çalışmalarını ilk kez getiren firmadır. Yörenin kalkınmasına çok büyük faydalar sağlayan aile büyüğü Ahmet Ekerden kalan sorumluluk ve manevi miras bilinciyle, ilk olarak 2000 yılında faaliyetlerine 1500 mlik bir alanda kesme gül üretimiyle başlamıştır.
HAKKIMIZDA
Ekerler Roses, 1933 yılında Bursa'nın Kestel ilçesi ve civar bölgelerine çiçekçilik, fidecilik gibi modern tarım çalışmalarını ilk kez getiren firmadır. Yörenin kalkınmasına çok büyük faydalar sağlayan aile büyüğü Ahmet Eker'den kalan sorumluluk ve manevi miras bilinciyle, ilk olarak 2000 yılında faaliyetlerine 1500 m²'lik bir alanda "kesme gül" üretimiyle başlamıştır.
2002 yılında gül fidesi üreticiliğine geçmiştir. Başta 80.000 adet olan gül üretimini bir kaç yıl içinde 1.5 milyon adede yükseltmiştir.
Sakarya ilinin Pamukova ilçesinde başlayan üretim faaliyetleri günümüzde Yenişehir'in koyunhisar Köyün'de devam etmektedir. Her geçen yıl hızla artan üretim kapasitesiyle merkezi Bursa'nın Kestel ilçesinde bulunan Ekerler Roses, bugün 523 dönümlük geniş arazisinde, Avrupa kalite ödüllü "Gül Fidanı Üretimi" yapmaktadır.
2005 yılında Kordes güllerinin Türkiye üretimine başlayan Ekerler Roses, 2008 yılında Kordes güllerinin acentesi olmuştur. Kordes gülleri, Türkiye'nin dört bir tarafında denenmiş olup doğudan batıya, bütün belediye ve peyzaj firmalarına farklı iklim şartlarında uyum sağlayabildiğini göstermiştir.
 
BİZDEN HABERLER
Saksılı Satışlarımız Başlamıştır
Mayıs ayından itibaren saksılı gül satışlarımız başlamıştır. Siz de bahçenize, balkonunuz
Tek Yetkiliyiz
Ekerler Roses Alman menşeili W.Kordes Söhne firmasının, Türkiye'deki tek yetkili acentası ve bö
Artık Bize Ulaşmak Daha Kolay
Online alışveriş sitemiz www.gulmarketi.com açıldı !  Günümüzde alışverişin &c
EKERLERROSES
2016-2017 AÇIK KÖKLÜ ÖN SİPARİŞLERİNİ ALMAYA BAŞLAMIŞTIR..
www.gulmarketi.com   açık köklü stoklarımız güncellenmiştir.
Online alışveriş sitemiz www.gulmarketi.com  da stoklarımız güncellenmiştir. !  Keyifli Alı