MİSYON VİZYON

MİSYON VİZYON

Misyonumuz;

Bölge distribütörü ve Türkiye acentesi olduğumuz W.Kordes Söhne güllerinin,katıldığımız yurtdışı fuar ve seminerlerle,sektör teknolojilerinin yakından takip edilip uygulanmasıyla, yurtdışı ve yutiçi pazarda özellikle belediyeler ve peyzaj firmaları olmak üzere tanıtım ve satışının yapılmasıdır.

Vizyonumuz;

Paydaşlarımıza peyzaj uygulamalarında "gül" bilincinin kazandırılmasıyla, kent caddelerinde evlerin bahçelerine kadar her yeri Kordes gülleriyle donatmak ve her geçen gün, dünden bir adım ileride olmaktır.

 

BİZDEN HABERLER

Tek Yetkiliyiz

Ekerler Roses Alman menşeili W.Kordes Söhne firmasının, Türkiye'deki tek yetkili acentası ve bölge distribütörüdür.
Hergeçen gün büyümekte olan firmamız Kars'tan Edirne'ye bütün il ve ilçelerimizi Türkiye iklim koşullarına en iyi uyumu sağlayan Kordes gülleri ile donatmaya devam ediyor. Ekerler Roses kalitesinden hiçbir ödün vermeden yeni teknoloji ve çeşitlerle her yerdeyiz.
Bakım maliyetlerini neredeyse sıfıra indiren Kordes gülleri özellikle belediyelerimizin tercih önceliğindedir.Belediyelerimiz tarafından orta refüjlerde, kavşaklarda, parklarda güllerimizle yapılan uygulamayı gören binlerce vatandaşımızın isteği üzerine kolay ulaşabilecekleri www.gulmarketi.com online satış sitemizi de hizmetinize sunmuş bulunmaktayız.

 

Artık Bize Ulaşmak Daha Kolay

Online alışveriş sitemiz www.gulmarketi.com açıldı ! 

Günümüzde alışverişin çoğunluğu artık internet üzerinden yapılmakta'dır.bizde sizlere daha kolay ulaşabilmek için www.gulmarketi.com 'u kurduk.Buradan çeşitleri görebilir,bilgi alabilir,online olarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

www.gulmarketi.com   açık köklü stoklarımız güncellenmiştir.

Online alışveriş sitemiz www.gulmarketi.com  da stoklarımız güncellenmiştir. ! 

Keyifli Alışverişler dileriz...